^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Izzinošas nodarbības par elektro drošības jautājumiem “Pienenītē”

Š.g. 15. februārī mūsu iestādē viesojās AS “Sadales tīkls”  Pierīgas tehniskās daļas Projektu nodaļas vadītājs Mārtiņš Ozols ar izglītojošām nodarbībām par elektrodrošības jautājumiem. Nodarbībās piedalījās vecāko un sagatavošanas grupu bērni. Bija sagatavota interaktīvā prezentācija, kuras laikā bērniem bija jādomā un jāatbild – vai drīkst kāpt uz elektrības stabiem, vai ir labi lietot matu fēnu vannā, vai varbūt drīkst ļaut mazajam brālim/māsai spēlēties ar elektroierīcēm, kas pieslēgti pie elektrības?? Tika pārrunātas daudz dažādas situācijas, kas ikdienā ir sastopamas katram no mums. Šī ļoti svarīgā informācija par elektrodrošības jautājumiem bērniem tika izstāstīta interesantā un uzmanību piesaistošā veidā.

 Visinteresantākais šajās nodarbībās bija, kad bērniem tika ļauts pataustīt un uzmērīt aprīkojumu bez, kura nevar strādāt elektro sadales tīkla darbinieks . Bērnu acīs bija manāms liels prieks un tai pašā laikā izbrīns cik īstenībā ir smags šīs aprīkojums, ar ko ikdiena strādā specialisti, kas rūpējas, lai elektrība vienmēr būtu mūsu mājās. Pārrunājām cik nopietns ir šīs darbs un tai pašā laikā cik svarīgs cilvēkiem, cik daudz zināšanu ir jāiegūst specialistiem gan par elektrību, gan par elektro drošības jautājumiem.

 Nodarbības noslēgumā katram bērnam par piemiņu tika  uzlīme kā atgādinājums par elekro drošības ievērošanu katru dienu!

 

Eko padomes pārstāve Anna Lušņicka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.