^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Projekti

Uz Zviedriju kopā ar Erasmus +

2022./2023. mācību gadā Ulbrokas pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” tiek īstenots programmas Erasmus+ projekts Nr. 2022-2-LV01-KA122-SCH-000097055 “Viena pirmsskola visiem”.  Viens no šī projekta uzdevumiem ir pedagogu profesionālās kompetences pilnveide – paplašināt un pilnveidot zināšanas un prasmes par vispārējās pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas iespējām āra vidē, uzsverot vides izglītības nozīmi, kā arī darbu ar speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamajiem un iekļaujošās izglītības vērtību nostiprināšanas iespējām savā iestādē.

            Projekta ietvaros PII “Pienenite” skolotājas Karīna Gaļina Tjune, Vija Kukule, Ginta Ūķeniece un Marika Pumpure no 13. līdz 19. augustam apmeklēja organizācijas “ Outdoored” kursus “Nature as fantastic classroom for learning” ( “Daba kā fantastiska mācību klase”), kas norisinājās Zviedrijas ciematā Vardnasā. Kursos piedalījās dažādu izglītības līmeņu pedagogi no deviņām dažādām valstīm, un tos vadīja pieredzējuši lektori no Čehijas Dusan Bartunek un Petra Koppova.

Lasīt tālāk: Uz Zviedriju kopā ar Erasmus +

Iepazīt Somijas pieeju speciālās izglītības jomā

2022./2023. mācību gadā Ulbrokas pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” tiek īstenots programmas Erasmus+ projekts Nr. 2022-2-LV01-KA122-SCH-000097055 “Viena pirmsskola visiem”. Viens no šī projekta uzdevumiem ir pedagogu profesionālās kompetences pilnveide – paplašināt un pilnveidot zināšanas un prasmes par vispārējās pirmsskolas izglītības programmas īstenošanas iespējām āra vidē, akcentējot vides izglītības nozīmi, kā arī par darbu ar speciālās pirmsskolas izglītības programmas izglītojamajiem un iekļaujošās izglītības vērtību nostiprināšanas iespējām savā iestādē.

Projekta ietvaros jūnija sākumā PII “Pienenīte” komanda – Lelde Sturme, Kristīne Koponāne, Gita Zeiliša un Ingrīda Pārupe piedalījās  profesionālās pilnveides kursos Somijā “The Finnish Approach to Children with Special Needs: Promoting Learning and Growth” (“Somijas pieeja bērniem ar īpašām vajadzībām: mācīšanās un izaugsmes veicināšana”).

Lasīt tālāk: Iepazīt Somijas pieeju speciālās izglītības jomā

Viena pirmsskola visiem

2022./2023. mācību gadā Ulbrokas pirmsskolas izglītības iestādē “Pienenīte” tiek īstenots programmas Erasmus+ projekts Nr. 2022-2-LV01-KA122-SCH-000097055 “Viena pirmsskola visiem”.

Projekta ietvaros četri pirmsskolas izglītības iestādes pedagogi jūnijā apmeklēs profesionālās pilnveides kursus Somijā “The Finnish Approach to Children with Special Needs: Promoting Learning and Growth” (“Somijas pieeja bērniem ar īpašām vajadzībām: mācīšanās un izaugsmes veicināšana”), savukārt augustā vēl četri pedagogi dosies uz Zviedriju, kur notiks kursi “Nature as a fantastic classroom for learning” ( “Daba kā fantastiska mācību klase”).

Mācību mobilitāšu laikā pedagogi ne tikai iegūs jaunas zināšanas, prasmes un kompetences,  bet arī dalīsies ar savu un iepazīsies ar citu valstu pieredzi par iekļaujošās un speciālās izglītības aktualitātēm, brīvdabas pedagoģiju un vides izglītības jautājumu integrēšanu pirmsskolas mācību procesā.

Projekta moto: “ PII “Pienenīte” – viena pirmsskola visiem!”

 

PII “Pienenīte” metodiķe

Daiga Hercberga

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.