^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

ENERĢIJA UN VESELĪGS DZĪVESVEIDS ‘’ZAĶĒNU” GRUPAS VECĀKU PROFESIJĀS

2018.gada nogalē „Zaķēnu” grupas vecāku sapulcē   skolotājas   aicināja vecākus paciemoties grupiņā un pastāstīt  bērniem par  savu  profesiju. Atsaucās  Martas un Pētera mammas. Priecājāmies par atsaucību, abu mammu darbs sasaucās ar EKO skolas tēmām: enerģija un veselīgs dzīvesveids.

Janvāra  beigas. ‘’Zaķēnu’’ grupas bērni pēc brokastīm pulcējas skolotāju istabā, kur atrodas interaktīvā tāfele. Martas mamma, Iveta Ramoška, solīja atnākt, parādīt un pastāstīt par savu darbu. Viņa  uzņēmumā  ‘’Elektrum ‘’ strādā par reklāmas speciālistu. Sākumā Iveta iepazīstina ar ģimeni un uz ekrāna parādās pirmā reklāma, skaists kaķis, kas ir ģimenes mīlulis. Tad Iveta stāsta ,ka uzņēmums tirgo elektrību, sūta rēķinus, piedāvā dažādas ierīces, stāsta par elektrības taupīšanu, viss tiek parādīts uz ekrāna, piem., ka cepot, pannai tiek uzlikts vāks.

Lasīt tālāk: ENERĢIJA UN VESELĪGS DZĪVESVEIDS ‘’ZAĶĒNU”  GRUPAS VECĀKU PROFESIJĀS

Izzinošas nodarbības par elektro drošības jautājumiem “Pienenītē”

Š.g. 15. februārī mūsu iestādē viesojās AS “Sadales tīkls”  Pierīgas tehniskās daļas Projektu nodaļas vadītājs Mārtiņš Ozols ar izglītojošām nodarbībām par elektrodrošības jautājumiem. Nodarbībās piedalījās vecāko un sagatavošanas grupu bērni. Bija sagatavota interaktīvā prezentācija, kuras laikā bērniem bija jādomā un jāatbild – vai drīkst kāpt uz elektrības stabiem, vai ir labi lietot matu fēnu vannā, vai varbūt drīkst ļaut mazajam brālim/māsai spēlēties ar elektroierīcēm, kas pieslēgti pie elektrības?? Tika pārrunātas daudz dažādas situācijas, kas ikdienā ir sastopamas katram no mums. Šī ļoti svarīgā informācija par elektrodrošības jautājumiem bērniem tika izstāstīta interesantā un uzmanību piesaistošā veidā.

Lasīt tālāk: Izzinošas nodarbības par elektro drošības jautājumiem “Pienenītē”

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.