^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Grupas

 

Grupas nosaukums

Pirmsskolas skolotājas

Skolotāju palīgs

 

1.grupa

„CĀLĒNI”

(3-4 g.v. bērnu grupa)

 

Tatjana Liepiņa,

Ramona Kravceva

 

Olga Līduma

 

2.grupa

„SAULĪTES”

( 6-7 g.v. bērnu  grupa)

 

Lauma Zandere,

Jeļena Fomiča

 

Olga Bāliņa

 

 

3.grupa

„GLIEMEZĪŠI”

(5-6 g.v. bērnu grupa)

 

Vija Kukule,

Romanda Zapoļska

 

 

Nadežda Pušņenkova

 

 

4.grupa

„BITĪTES”

(5-6 g.v. bērnu grupa)

 

Diāna Brauncs-Brauna,

Viktorija Vancāne

 

 

Veneranda Slišāne

 

5.grupa

„KNĪPAS UN KNAUĶI”

(5-6 g.v. bērnu grupa )

 

Dace Sarkane,

Nataļja Deņisova

 

 

Valentīna Pauniņa

 

 

6.grupa

„KĀPĒCĪŠI”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

pilotgrupa

 

Rita Niedre

 

 

 

 

Genefa Dailidjonoka,

Natālija Jermakova

 

7.grupa

„LĀCĒNI”

(6-7 g.v. bērnu  grupa)

 

Kristīne Blažģe,

Sandra Znotiņa

 

 

Sarmīte Binovska

 

8.grupa

„RŪĶĒNI”

(4-5 g.v. bērnu grupa)

 

Gunta Baumane,

Baiba Bezdelīga-Briede

 

 

Līga Niedriņa

 

9.grupa

„MĀRĪTES”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

pilotgrupa

 

Aiva Liepiņa,

 

 

 

Lidija Landratova,

Jeļena Puriņa

 

10.grupa

„ZAĶĒNI”

(5-6 g.v. bērnu  grupa)

 

Inese Blūma,

Antonija Blisiņa

 

 

Sandra Streistermane

 

11.grupa

„PUTNIŅI”

(3-4 g.v. bērnu grupa)

 

Vineta Gurtiņa,

Natālija Pumpure

 

Jeļena Zilotina,

 

 

 

12.grupa

„ BURTIŅI”

(Jaukta vecuma grupa)

 

Ingrīda Pārupe,

Gita Zeiliša

 

 

Valentīna Čirikova,

 

 

13.grupa

„ SPĀRĪTES”

(5-6 g.v.grupa)

 

Maija Putniņa,

Lidija Gaiķena

Anna Novikova

14.grupa

„ ZVAIGZNĪTES”

(4-5 g.v.grupa)

 

Kristīne Koponāne,

Olga Stepanova

 

 

Vera Poļačonoka

 

 

 

15. grupa

„TAURENĪŠI”

(4-5 g.v. bērnu grupa)

pilotgrupa

 

Gaļina Karīna Tjune

Ilze Martinova,

Liena Vahšteina

 

 16.grupa

„SKUDRIŅAS”

( 2-3 g.v. bērnu grupa)

 

Zita Baranovska-Zelča,

Tatjana Andrejeva

 

Daiga Kleinberga,

Renāte Gudzinska

 

17.grupa

„PODZIŅAS”

(3-4 g.v.bērnu grupa)

 

Marika Pumpure,

Dace Gormaļova

 

Inese Alika

 

 

18.grupa

„EZĪŠI”

( 1.6 – 2  g.v. bērnu  grupa)

 

Ginta Ūķeniece,

Viktorija Dobele

 

Jekaterina Okoņečņikova,

Emīlija Reine

 

19.grupa

„ĶIPARI”

( 2- 3 g.v. bērnu grupa)

pilotgrupa

 

Guna Puniņa

 

 

Ivita Nogobode,

Jurgita Kupce

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.