^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Grupas

 

Grupas nosaukums

Pirmsskolas skolotājas

Skolotāju palīgs

 

1.grupa

„CĀLĒNI”

(4-6 g.v. bērnu grupa)

 

Inese Bērziņa,

Dana Ozola

 

Olga Līduma

 

2.grupa

„SAULĪTES”

( 5-6 g.v. bērnu  grupa)

 

Dana Ozola,

Gita Zeiliša

 

Olga Bāliņa

 

 

3.grupa

„GLIEMEZĪŠI”

(5-7 g.v. bērnu grupa)

 

Vija Kukule,

Romanda Zapoļska

 

 

Nadežda Pušņenkova,

Genefa Dailidjonoka

 

 

4.grupa

„BITĪTES”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

 

Diāna Brauncs-Brauna,

Viktorija Vancāne

 

 

Natālija Jermakova

 

5.grupa

„KNĪPAS UN KNAUĶI”

(4-5 g.v. bērnu grupa )

 

Dace Sarkane,

Aiga Kirejeva

 

 

Valentīna Pauniņa

 

 

6.grupa

„KĀPĒCĪŠI”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

 

Rita Niedre

Nataļja Deņisova,

 

 

 

Veneranda Slišāne

 

7.grupa

„LĀCĒNI”

(5-6 g.v. bērnu  grupa)

 

Kristīne Blažģe,

Sandra Znotiņa

 

 

Sarmīte Binovska

 

8.grupa

„RŪĶĒNI”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

 

Gunta Baumane,

Baiba Bezdelīga - Briede

 

 

Līga Niedriņa

 

 

9.grupa

„MĀRĪTES”

(5-6 g.v. bērnu grupa)

 

Aiva Liepiņa,

Lauma Zandere

 

 

Monika Jurāne

 

10.grupa

„ZAĶĒNI”

(4-5 g.v. bērnu  grupa)

 

Inese Blūma,

Antonija Blisiņa

 

 

Sandra Streistermane

 

11.grupa

„PUTNIŅI”

(2 g.v. bērnu grupa)

 

Vineta Gurtiņa,

Natālija Pumpure

 

Jeļena Zilotina,

Jeļena Puriņa

 

12.grupa

„ BURTIŅI”

(Jaukta vecuma grupa)

 

Ingrīda Pārupe,

Anna Kļaviņa

 

 

Valentīna Čirikova,

 

 

13.grupa

„ SPĀRĪTES”

(4-5 g.v.grupa)

 

Maija Putniņa,

Lidija Gaiķena

Anna Novikova

14.grupa

„ ZVAIGZNĪTES”

(6-7 g.v.grupa)

 

Kristīne Koponāne,

Jeļena Fomiča

 

 

Vera Poļačonoka

 

 

 

15. grupa

„TAURENĪŠI”

(6-7 g.v. bērnu grupa)

 

Gaļina Karīna  Tjune

Ilze Martinova,

Liena Vahšteina

 

 16.grupa

„SKUDRIŅAS”

( 3 g.v. bērnu grupa)

 

Olga Ružanska,

Olga Stepanova

 

Lidija Landratova

 

17.grupa

„PODZIŅAS”

(3-4 g.v. bērnu grupa)

 

Marika Pumpure,

Dace Gormaļova

 

Inese Alika

 

 

18.grupa

„EZĪŠI”

( 2  g.v. bērnu  grupa)

 

Ginta Ūķeniece,

Diāna Galkus

 

Jekaterina Okoņečņikova,

 

 

19.grupa

„ĶIPARI”

( 3 g.v. bērnu grupa)

 

Guna Puniņa

 

Ivita Nogobode,

Jurgita Kupce

 

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.