^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziemas prieki 2019

Šī ziema mūs lutināja ar ziemai atbilstošu laiku un sniegu. Katra grupiņa regulāri dodas āra pastaigās, un arī ziemā var sportot ārā. Izglītojot bērnus, īpašu uzmanību pievēršam aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, darbojoties arī Ekoskolu programmā, cenšamies aktivizēt un rosināt bērnus kopā ar ģimenēm daudz laika pavadīt ārā.

 Katru gadu mēs cenšamies izdomāt kaut ko jaunu un neparastu. Šis gads nebija izņēmums. Šogad ārā sportot gājām ar vidējā, vecākā un sagatavošanas vecuma grupām. Pamēģinājām izmantot dabas resursus , ko mums dod daba un laika apstākļi. No mūsu puses-sporta skolotāju puses bija izdomāti neparasti uzdevumi, ko mēs neizmantojam katru dienu. Darbojoties un sportojot ārā, centāmies pārsteigt bērnus ar savādākiem uzdevumiem, lai tie nav jau zināmi un ikdienišķi. Aktivitāšu uzdevumi bija -  lāpstas mešana, rāpošana pa sniegu, šļūkšana no kalna bez ragavām, sniega bumbu ripināšana un draugu ripināšana. Spēlējām jautras rotaļas , spēles un stafetes. Prieks, ka izdevās noorganizēt arī pikošanās sacensības. Bērniem bija iespēja salīdzināt kā ir skriet ārā pa sniegu, lekt sniegā un kā to ir iespējams darīt sporta zālē.

 Bērni mums ir ļoti radoši un ar prieku ir gatavi piedalīties  visos uzdevumos  kopā ar sporta skolotājām. Bērnu prieks darbojoties sporta aktivitātēs mums dod impulsu nestāvēt uz vietas , bet katru reizi virzīties uz priekšu. Bērnu prieks acīs ir milzīga motivācija  mums kā skolotājām!

 

Sporta skolotājas Taņa un Irina

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"