^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

PII “Pienenīte” “Zaķēnu grupas ciemošanās bibliotēkā

            Ir dzestrs 23. janvāra rīts. “Zaķēnu” grupas bērni, paēduši brokastis, dodas uz Ulbrokas bibliotēku. Mūs mīļi sagaida bibliotēkas vadītāja Daiga un bibliotekāres Daina un Ieva. Bērni tiek iepazīstināti ar darbu bibliotēkā, ar daudzām iespējām, ko šeit var gūt, kā izmantot bibliotēkas pakalpojumus. Vadītājas Daigas vadībā notiek bibliotēkzinību stunda “Ja es būtu grāmata”, kur galvenais uzdevums ir izstāstīt, pamatot, kāpēc mani (grāmatu), vajadzētu izlasīt. Daiga parāda dažas grāmatas un, bērniem saprotami izstāsta, paskaidro.

Bibliotekāre Daina piedāvā katram bērnam no brīnummaisa izvilkt grāmatu, tā jāatver jebkurā lapaspusē un jālasa. Bija ļoti aizkustinošs moment, kad bērni, čukstus un ar interesi, lasīja savas izvēlētās grāmatas tekstu, kurš pēc tam bija jāpastāsta. Liels bija bērnu pārsteigums, kad Daina parādīja pašu mazāko, bibliotēkā esošo grāmatiņu, ko varēja turēt plaukstā.

            Kā vienmēr, arī šoreiz no bibliotekārēm saņēmām patīkamas dāvanas, gan lasāmas grāmatiņas, gan gardu “piparkūku grāmatiņu” ar zaķa attēlu, par ko bija parūpējusies bibliotekāre Daina. Arī bērni uzdāvināja pašu zīmētus, krāsotus cimdiņus ar novēlējumu, lai vienmēr ir silti un mīļi! Arī mums skolotājām un skolotāju palīgām tika dāvanas, skaisti iesaiņotas grāmatas.

            Mīļš, sirsnīgs paldies jaukajam Ulbrokas bibliotēkas kolektīvam par silto sagaidīšanu, uzņemšanu, vērtīgu stāstījumu, izzinošo materiālu, dāvaniņām!

            Esam pārliecinātas, ka bērni būs ieinteresēti apmeklēt bibliotēku!

            Uz tikšanos nākamreiz!

 

“Zaķēnu” grupas skolotājas

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"