^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Eglītes “ZooBrieži” zvēriņiem

Esam priecīgi, ka 2018.gada nogalē mums izdevās jau 2017.gadā lolotā aktivitāte – nodot grupu skaistās eglītes “ZooBriežu” zvēriņiem.

2018.gada decembrī mūsu PII “Pienenīte” grupiņām un svētku zālēm Stopiņu novada dome bija sarūpējusi ļoti skaistas, krāšņas  un kuplas eglītes.

No 10.decembra līdz 21.decembrim, gan bērni ,gan skolotājas, gan arī vecāki katru dienu varēja priecāties par kopīgi izrotātajām , skaistajām un kuplajām eglītēm.

21.decembrī, kad grupu Ziemassvētku pasākumi bija noritējuši, un eglītes vēl salīdzinoši svaigas un nebirstošas, nolēmām, ka eglītes varam aizvest  “ZooBriežu” zvēriņiem. Kā noskaidrojām sarunā ar “ZooBriežu” saimnieci Signi, eglītes ļoti garšo kaziņām un briežiem. Zvēriņiem var vest ķīmiski neapstrādātas, Latvijā augušas eglītes.

Aicinām visus Stopiņu novada iedzīvotājus, iestādes dzīvot un domāt zaļi , un nodot savas dabīgās svētku eglītes “ZooBriežiem”.

Paldies A/S “Saimnieks”, par eglīšu aizvešanu uz “ZooBrieži”. Pateicībā par mūsu LABO DARBIŅU J,  “ZOO Brieži” dāvina katrai PII “Pienenītes” bērniņa ģimene, kā arī PII “Pienenīte” darbinieku ģimenēm š.g. 12.01. un 13.01. bezmaksas ieeju  “ZOO Briežos”.

 

 

Ekopadome

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"