^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Latvijas dzimšanas diena PII “Pienenītē”

  Latvija ir maza daļa lielās Pasaules, kas mūsu – latvieša dvēselei ir tuvu, tuvu, lai kur mēs būtu, lai kādu likteni izdzīvotu. Gaidot Latvijas 98.dzimšanas dienu, mazie „Pienenītes” iemītnieki cītīgi gatavojās – darināja karodziņus, veidoja lukturīšus, ar kuriem izgaismot Latvijas kontūru iestādes pagalmos gan Ulbrokā, gan filiālē Vālodzēs. Tika veidotas mājas, lai kopīgi iestādes gaiteņos „uzceltu” pašiem savu pilsētu ar logos iedegtām gaismiņām un mastos lepni uzvilktiem Latvijas karogiem. Svinot šos svētkus izjutām, ka katrs „Pienenītes” iemītnieks ir ieguldījis kādu daļu no sevis, lai viss izdotos silti, emocionāli, priecīgi un vienoti. Paldies, ka esam kā zobratiņi lielajā pulkstenī, kas nekļūdīgi skaita savu laiku – uz priekšu, uz priekšu vien.

           Svinot Latvijas dzimšanas dienu,  lielākie bērni sniedza koncertus, bet mazākie baudīja tos izzinot Latvijas zemes krāsainību. Katra grupa savu stāstu par piederību savai zemei izstāstīja ar savu stāstu. Vieni devās simboliskā ceļojumā uz kādu viņiem mīļu vietu Latvijā. Vēl kādi stāstīja upju, ezeru un Baltijas jūras dziļos stāstus. Citi priecājās par mainīgo gadalaiku plūsmu un krāšņumu. Kā arī kopā ar Sprīdīti iepazina Latvijas novadus un to raksturīgākās iezīmes. Latvija ir zeme, kurai pieder mūsu sirds.

No mazajām sirsniņām dega liela liesma. PII „Pienenītes” svētku ceļojumos Latvijai parādīja cik mēs esam garā bagāti – mums ir savas tautasdziesmas, dejas, dzejoļi un dziesmas, kas piepildīti ar neskaitāmām skaņām un pasaulei ap mums liek sanēt. Mūsmājas debesīs spīd visspožākās zvaigznes, un tie esam mēs  – mazie un lielie, kuriem savas sirds stūrītī ir maza daļiņa no Latvijas plašumiem. Svinīgie pasākumi bija ļoti pacilājoši, sirsnīgi un radīja mājīgas atmosfēras gaisotni. Paldies mazajiem un lielajiem „Pienenītes” Latvijas gaismas nesējiem!

 

Mūzikas skolotāja Agnese Ušacka

 

Pārējos foto var aplūkot foto galerijā “Ieskats Latvijas dzimšanas dienas svētkos”

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"