^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ielīgošana PII „Pienenīte”

Kā jau katru gadu, arī šogad PII „Pienenīte” notika ielīgošanas pasākumi. Ielīgošanas pasākumus plānojām ārā, taču laika apstākļi mums „lika” veikt nelielas korekcijas un vienu dienu ielīgošanas pasākumi notika b/d iekštelpās, taču nākamās dienas rīts bija saulains un silts un ielīgošanas pasākumi gan PII „Pienenīte” lielajā iestādē, gan filiālē Bērzu ielā varēja notikt ārā.

Mūzikas skolotājas Līga, Agnese un Elīna, kā arī deju skolotāja Aiga dziedot, dejot un ejot rotaļās, „uzbūra” īstu ielīgošanas sajūtu, kā arī radīja bērnos izpratni par Līgo un Jāņu dienu svinēšanas tradīcijām.

 

Prieks, ka arī bērnu vecāki bija paveikuši „mazo mājas darbu” un sarūpējuši bērniem vainagus, kas radīja vēl jaukāku ielīgošanas noskaņu.

Ielīgošanas pasākumos piedalījās gan mazie, gan lielie bērni, aktīvi dziedot, dejojot un ejot rotaļās. Lustīgās ielīgošanas izskaņā visi cienājās ar pīrādziņiem, Jāņu sieru un kvasu.

Paldies mūzikas skolotājām Līgai, Agnesei, Elīnai, deju skolotājai Aigai un pirmsskolas skolotājai Romandai par jaukajiem svētkiem!

 

PII „Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"