^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ebru gleznošanas tehnikas radošās darbnīcas PII „Pienenītē”

Piedaloties Stopiņu novada pašvaldības finansēto projektu konkursā, guvām iespēju organizēt Ebru gleznošanas tehnikas radošās darbnīcas Stopiņu novada iedzīvotājiem. Pirmās radošās nodarbības notika šā gada 6.06. mūsu „Pienenītes” mājīgajā skolotāju istabā, kur pulcējās gan Stopiņu novada bērni, gan pieaugušie.

Radošā darbošanās tika uzsākta pēc PII „Pienenīte” vadītājas Leldes Sturmes uzrunas.

Lai dalībniekiem rastos priekšstats par Ebru gleznošanas tehniku, par ko uzzinājām viesojoties Turcijā Comenius projekta „Eiropas bērni dzied un dejo” ietvaros, parādījām pirmsskolas skolotājas Daces Sarkanes sagatavotu prezentāciju par Ebru gleznošanu, ko papildināja stāstījums ar dažādiem kurioziem un atgadījumiem, iegādājoties Ebru gleznošanas piederumus.

Pēc iegūtās informācijas par Ebru gleznošanu, katrs dalībnieks pats izmēģināja kā ir zīmēt uz ūdens (kas tieši arī ir Ebru gleznošana), kādas sajūtas pārņem zīmējot, kā arī sajust to vai zīmējot šādā tehnikā patiešām var justies kā relaksācijā........

Mēs organizējām radošās darbnīcas plkst. 10.00 un plkst. 14.00, interese un aizrautība bija tik liela,ka dalībnieki aizkavējās un uzgleznoja krietni vairāk zīmējumu nekā bijām domājuši.

Bija prieks paplašināt Stopiņu novada iedzīvotāju redzesloku par jaunu gleznošanas tehnikas veidu, sagādāt patīkamas emocijas gleznojot, kā arī apmainīties pozitīvām emocijām.

Paldies mūsu pirmsskolas skolotājai Dacei Sarkanei par personīgo ieguldījumu un aizrautību Ebru gleznošanas tehnikas izpētē.

PII „Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"