^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Eglītes iedegšana 2018

Decembris ir brīnumu gaidīšanas laiks. Arī šogad- decembrī,  turpinājām mūsu tradīciju –rotājām mūsu iestādes āra teritorijas kuplo sudrabegli ar vecāku, skolotāju un bērnu darinātiem vēja zvaniem un puzuriem.

Jau piekto gadu darbojamies Ekoskolu programmā, un esam lepni, ka pie mūsu iestādes turpina plīvot zaļais Ekoskolas karogs. Darbojoties Ekoskolas programmā, esam kļuvuši “zaļāki” savās domās un darbos. Cenšamies vairāk aizdomāties, kā arī radīt izpratni bērnos un ģimenēs, kā taupīt resursus, kā rīkoties un dzīvot videi draudzīgāk, utt.

Domājot iepriekš minētajiem faktoriem , tapa vēja zvani un puzuri gan no dabas, gan otrreiz lietojamiem materiāliem, neradot jaunus atkritumus. Mūsu skolotāju, bērnu un vecāku idejas un radošais sniegums ir fantastisks, nav vienādu rotu mūsu sudrabeglē, katra ir īpaša, tapusi ar centību un sirsnību.

Lai izrotātu un iedegtu eglīti, kopīgi pulcējāmies 4.decembrī. Pie mūsu egles bērnus sagaidīja rūķi – mūzikas skolotājas Agnese Ušacka un Gunta Kalniņa, aicinot visus padejot, padziedāt, kopīgi “sameklēt” eglīti un sagaidīt mirkli, kad eglītē iedegās lampiņas…

Paldies gan skolotājām, gan bērnu vecākiem par oriģinālajiem, izdomu bagātajiem eglīšu rotājumiem!

Novēlām visiem laimīgu, veselīgu, un radošu ieceru piepildītu 2019. gadu!

 

 

Ekoskolas koordinatores Santa Šika un Evija Konstantinova

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"