^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ciemošanās Ulbrokas bibliotēkā

Arī šogad „Kāpēcīšu”, „Rūķēnu”, „Saulīšu” un „Gliemezīšu” sagatavošanas grupu bērni kopā ar savām pirmsskolas skolotājām, skolotāju palīgiem un metodiķi devās uz Ulbrokas bibliotēku. Kā allaž mūs ļoti viesmīlīgi sagaidīja bibliotēkas  vadītāja Daiga Brigmane, kura ļoti izsmeļoši  bērniem izstāstīja par bibliotēkas darbu un bibliotekāra funkcijām tajā. Lai padarītu bērniem stāstījumu vizuāli interesantāku tika demonstrēta prezentācija, kas bija sagatavota katrai sagatavošanas grupai.

 Bērni ar lielu aizrautību piedalījās sarunā un centās atbildēt uz bibliotekāres Daigas uzdotajiem jautājumiem. Liels prieks un gandarījums bija par bērnu zināšanām un interesi par bērnu stūrītī atrodamajām grāmatām. Bērni ar interesi gan šķirstīja, gan lasīja grāmatas, kuras uzrunāja mazos pirmsskolniekus. Mazajiem bibliotēkas apmeklētājiembija iespēja aplūkotmēneša izstādi „Laimes bērni”, kura ir veltīta Margaritas Stārastes simtgadei. Ilustrēto un sarakstīto grāmatu izlase. Margarita Stāraste (1914.) ir vairākās paaudzēs iemīļota bērnu bilžu grāmatu ilustratore un tekstu autore. Bibliotēkas vadītāju Daigu šī interese par grāmatām pārsteidza un ļoti iepriecināja.

 

Bibliotēkas vadītāja bērniem bija sagatavojusi uzdevumus no apgāds „Zvaigzne ABC” interaktīva mācību materiāla "Raibā pasaule. 6 gadi. Mana interaktīvā elektroniskā grāmata", kurus ar pirmsskolas skolotāju palīdzību un atbalstu bija jāizlasa, jāatmin un jāatrod pareizā atbilde. Bērni ar lielu aizrautību veica visus uzdevumus.

Katrai sagatavošanas grupai par piemiņu no bibliotēkas apmeklējuma tika izzinošas un saldas dāvaniņas. Gan bērni, gan pieaugušie bija ļoti priecīgi un gandarīti par interesanto un aizrautīgo bibliotēkas stundu, kurā bērni tika iepazīstināti ar bibliotēku, bērnu grāmatām, tehnoloģijām un bibliotēkas pakalpojumiem.

Paldies, Ulbrokas bibliotēkas vadītājai Daigai Brigmanei par interesanti sagatavoto un vienmēr pārsteigumiem bagāto uzņemšanu! Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!

Vadītājas vietniece metodiskajā darbā Evija Kubile

 

 Fotogrāfijas no pasākuma var skatīt šeit

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"