^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Lācēnu” grupas rudens svētki

25.10.2017 grupiņas telpās daudz mazu „Lācēnu” sapulcējās rudens tirdziņā, kur gan mazie, gan lielie ļāvās pašu sarūpēto, pašu rokām gatavoto labumu (kārumu/našķu/gardumu) pirkšanas un pārdošanas priekiem, sniedza viens otram daudz pozitīvus mirkļus, veltīja skaistus priekšnesumus, smaidus un sagādāja neaizmirstamus brīžus.

Rudens tirdziņu ieskandināja bērnu sagatavotie priekšnesumi- dziesmas, rotaļas, mīklu minēšana, kurā tika iesaistīti visi klātesošie brāļi, māsas un vecāki. Tam sekoja gardo un veselīgo rudens velšu tirdziņš. Bērniem un vecākiem jau laicīgi tika dots jautrs un pamācošs uzdevums- sagādāt kaut ko gardu un veselīgu. Visi bija pacentušies no sirds- tirdziņā bija pieejami dažnedažādi gardumi- mafini, augļu groziņi, interesantas formas ķiploku grauzdiņi, kabaču plācenīši un daudz kas cits.

Ar īpaši pagatavotiem papīra maciņiem, kur bija iebērtas divdesmit viena centa monētas, mazie pircēji varēja iegādāties, nogaršot sev tīkamāko piedāvājumu un dalīties sajūtās. Ar lielu aizrautību bērni pirka kāroto un cītīgi skaitīja savas monētiņas, tai laikā azartisko pārdevēju lomā bija iejutušies vecāki, kuriem šis pasākums izvērtās ne mazāk interesants, jautrs un atmiņā paliekošs.

 

Paldies mūsu lieliskajām „Lācēnu” grupas skolotājām un auklītei

Ar cieņu „Lācēnu” grupiņas vecāki.

 

Vairāk bildes šeit:

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"