^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziedu paklāji “Sports”

Laikā, kad dabu rotā krāsainās koku lapas, mūsu PII “Pienenīte” teritoriju rotā ziedu paklāji. Šogad, jau devīto gadu, turpinām un realizējam ziedu paklāju tradīciju.

Šajā rudenī ziedu paklāju tēmu izvēlējāmies saistībā ar 2017./2018.m.g. Ekoskolas programmas tēmu “Veselīgs dzīvesveids”.

Mūsu PII “Pienenītē” gan bērni, gan pieaugušie zina, ka veselīgi dzīvojot ir jāsporto. Sports ir svarīga mūsu iestādes sastāvdaļa gan mācību procesā, gan brīvajos un atpūtas brīžos. Tādēļ šogad ziedu paklāju tēma ir sporta veidu inventārs.

 

Ziedu paklāju tēma veiksmīgi saintegrējās arī ar mūsu dalību Eiropas Sporta nedēļā 2017. Katru dienu bērni no vecākajām un sagatavošanas grupām uzzinās jaunu informāciju par dažādiem sporta veidiem, izspēlēs sporta veidu elementus. 28. septembrī visa vecuma grupiņas kopā ar vecākiem piedalīsies sportiskajā PII “Pienenītes” Ģimenes dienā.

Mūsu iestādes teritoriju gan “lielajā” PII “Pienenītē”, gan “Pienenītes” filiālē rotā ziedu paklāji, kuros var atpazīt : dambretes laukumu, pjedestālu, tenisa bumbiņu, konusu, laivu, bumbu, slēpes, šaha figūras, lecamauklu, vārtus, riteni, ragavas, hokeja nūju, snovborda dēli, peldriņķi, svarcelšanas stieni, hanteli un basketbola grozu.

Ziedu paklāju veidošana ir radošs process gan vecākiem, gan skolotājām, kā arī veiksmīga sadarbība, kopā radot.

Sirsnīgs paldies visiem čaklajiem, apzinīgajiem un izdomas bagātajiem vecākiem un skolotājām par bagātīgi sarūpētajām rudens veltēm un radošu pieeju mūsu ikgada tradīcijai.

 

Stopiņu novada domes PII “Pienenīte” vadītājas vietniece izglītības jomā S.Šika

 

Vairāk bildes šeit

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"