^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Ķiparu” grupiņas „Peļu Ziemassvētki”

Kā zināms Ziemassvētku laikā notiek visādi brīnumi un pārvērtības. Šie Ziemassvētki nebija izņēmums, jo „Ķiparu” grupas bērni un viņu vecāki svētkos bija pārtapuši par mazām un lielām pelītēm. Vecāki jau laicīgi sarūpēja saviem mīluļiem brīnišķīgus peļu tērpus, kas deva iespēju bērniem uzvilkt un sarast ar tiem jau pirms lielā notikuma, proti, svētku gaidīšanas laikā. Ak, kāda jautrība un sirsnība valdīja svinot šos svētkus, gan griežot astes gredzenā, gan aizdzenot prom nelūgto ciemiņu-runci, gan pikojoties ar sniega pikām! Tas nekas, ka sniedziņš vēl kaut kur bija aizkavējies, mēs visi kopīgi lieliski pratām to uzburt, satinot sniega kamoliņus. Svētku kulminācijā, kad ieradās pats Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu, bērnu prieks bija neizmērojams. Par to lielais paldies jāsaka „Ķiparu” vecākiem, kuri ņēma vērā audzinātāju ieteikumu arī pašiem svētkos pārtapt par pelītēm, un ar lielu aizrautību un mīlestību darbojās līdzi.

 

Ņemot vērā, ka šogad svinējām „peļu Ziemassvētkus”, sadarbībā ar bērnu vecākiem tika rīkota izstāde „Nu ir laiks pelītēm astes griezt gredzenā!” Katrs vecāks kopīgi ar savu atvasīti izveidoja peli, pilnīgi brīvi izvēloties materiālus, prieks, ka daudzi vecāki izvēlējās arī otrreiz lietojamos materiālus, jo ar šo mācību gadu piedalāmies Ekoskolas projektā. Apbrīnas vērta ir „Ķiparu” vecāku radošā fantāzija un izdoma, jo izstāde priecēja un neatstāja vienaldzīgu ikkatru tās vērotāju. Kādi tik materiāli šeit netika izmantoti- dažādi audumi, dzija, papīrs, plastika, plastmasas maisiņi, avīzes, kartona rullīši, kastītes u.t.t. Izstādē iespējams ne tikai aplūkot peles, bet arī iepazīties ar dažādiem ticējumiem un tautasdziesmām par šo mazo dzīvnieciņu.

Vēlreiz sirsnīgs paldies „Ķiparu” grupas vecākiem par atsaucību, ieinteresētību un izdomu, sarīkojot gan ķipariem, gan pašiem sev, gan audzinātājām šos brīnišķīgos svētkus.

         Lai Jums visiem priecīgi, balti un apgaroti Ziemassvētki, un mīlestības piepildīts Jaunais gads!

 

                                                                              Laila,”Ķiparu” audzinātāja

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.