^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Nāc nākdama liela diena! Grupiņas ”Zaķēni” Lieldienu sagaidīšana

Saulainajā 31.marta pēcpusdienā grupiņa “Zaķēni”, piedaloties audzinātājām, auklītei, vecākiem un bērnudārza metodiķei Evijai Kubilei, ieskandināja Lieldienu tuvošanos.
Audzinātājas bija sagatavojušas dažādus interesantus uzdevumus un aktivitātes. Bērni ar vecāku atbalstu skaitīja tautasdziesmas un ticējumus par Lieldienām.
Ar lielu aizrautību un prieku mazie “Zaķēni” kopā ar vecākiem krāsoja lielās papīra olas, kas vēlāk tika izliktas izstādē gaitenī pie sienām. Skaisti izkrāsotās olas ik rītu priecēja gan mūsu grupiņas bērnus un vecākus, gan pārējos bērnudārza apmeklētājus.


Jāsaka liels paldies audzinātājām par aizrautīgo apskāvienu uzdevumu, kas likās ļoti pamācošs un mīļš. Katrai ģimenei bija jāparāda kāds no izlozētajiem apskāvienu piemēriem. Cik interesanti! Mēs uzzinājām par tik daudziem un dažādiem veidiem, kā samīļot mūsu mīļos bērnus!
 Lieldienās visi ripina olas, arī “Zaķēni” viens ar otru sacentās olu ripināšanā. Katrs līdzi bija paņēmis vairākas brīnišķīgas, mājās krāsotas oliņas. Lai gan konkurence bija liela un sīva, uzvarēja draudzība!
Pēc labi padarīta darbiņa, visi kopā cienājāmies ar savām nokrāsotajām oliņām un sviestmaizēm. Gardās sviestmaizes pagatavoja paši bērni no grupiņā izaudzētajiem sīpollociņiem. Smaržīgās un veselīgās sviestmaizes nemanot pazuda no mielasta galda! Lieldienu Zaķis bija atstājis arī savu saldo sveicienu.
Svētki tiešām izdevās jauki un gaiši! Gaisā virmoja pavasarīgā sviestmaižu smarža un draudzīgā atmosfēra! Sirsnīgs paldies visiem par saulainajiem svētkiem!

 
Matīsa Muzikanta mamma un grupiņas “Zaķēni” vecāku pārstāve-Aivita Muzikante

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.