^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ekoskolu pirmsskolu pieredzes apmaiņas seminārā

 

  1. decembrī PII "Pienenīte" metodiķes Ineta Stroža un Daiga Hercberga piedalījās Ekoskolu pirmsskolu pedagogu pieredzes apmaiņas seminārā Mārupes novada PII "Zeltrīti".

Semināra dalībnieki piedalījās nodarbību vērošanā, kur uzskatāmi  tika parādīts, kā jebkuru Ekoskolas tēmu iespējams veiksmīgi sasaistīt ar mācību procesu, kā arī radošajās darbnīcās, kur tika gatavoti mūzikas instrumenti un sporta inventārs no otrreizējiem materiāliem.

Visi semināra dalībnieki tika sadalīti darba grupās. Ekoskolu programmas vadītāja Latvijā Daniela Trukšāna vadībā notika pieredzes apmaiņa un diskusijas par Ekoskolas programmas 7 soļu īstenošanas jautājumiem, izdarītajiem rudens darbiem, aktuālajām problēmām un iespējamajiem risinājumiem.

Tā bija lieliska iespēja ne tikai atkārtot teorētiskās zināšanas, bet arī dzirdēt daudz jaunas idejas, gūt ierosmi turpmākajam darbam savā Ekoskolā un visapkārt sajust pavisam “zaļu” un pozitīvu dzīvesprieku, darboties prieku un enerģiju.

Sakām paldies Mārupes novada PII "Zeltrīti" vadītājai Ivetai Jirgensonei  un visai pirmsskolas komandai par viesmīlīgo uzņemšanu, iespēju iepazīties ar viņu Ekoskolas pieredzi, ielūkoties nodarbību gaitā un apskatīt iestādi!

 

PII ”Pienenīte” metodiķe  Daiga Hercberga

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.